Montáž GPS do auta – tipy a triky

GPS lokátory jsou velkým pomocníkem všech motoristů, kterým zajistí zabezpečení vozidla proti krádeži. Obzvláště je pak ocení majitelé větších vozových parků, kteří díky nim mohou sledovat pohyb a polohu svých vozidel v reálném čase nebo třeba vést elektronickou knihu jízd. Jde zkrátka o cennou vychytávku, kterou doporučujeme všem motoristům, ať už vlastní jedno osobní vozidlo, nebo fleet s desítkami nákladních automobilů. Že se bojíte složité montáže? Není třeba!

Jak vést knihu jízd a jak zajistit, aby se psala sama?

Ať už vozový park vaší firmy čítá 5 nebo 100 vozů, s největší pravděpodobností se vás týká povinnost vést knihu jízd. Papírovým knihám jízd ale už pomalu odzvonilo a místo nich přišla chytřejší řešení, která vám ušetří čas i peníze. Co musí kniha jízd obsahovat a jak si ulehčit její vedení?

Jak optimalizovat trasy ve vaší rozvozové firmě

Rozvozové firmy dnes zažívají zlaté časy. Svým klientům totiž významně šetří čas, dnes tak vzácnou komoditu. Do karet jim hraje také současná situace, ve které mnoho zákazníků dává přednost objednávce jídla nebo zboží z bezpečí a pohodlí domova. Pro zvýšení efektivity rozvozů stále více firem volí softwarová řešení. Proč se jedná o skutečnou revoluci a s čím vším vám takový software pomůže?

5 tipů, jak zabezpečit motorku

Svoboda, rychlost, nezávislost, přátelé. Motorka je zkrátka životním stylem. Každý motorkář si chce určitě dosyta užít závěr letošní sezóny a plánuje ještě několik vyjížděk. Neměl by ale také zapomenout na praktické záležitosti jako zabezpečení motorky, a to jak na cestách, tak doma. Jak tedy nejlépe zabezpečit motorku proti krádeži?

Styl jízdy řidiče: Proč hraje pro vaši firmu roli a jak řidiče motivovat?

Má vaše firemní auto neobvykle vysokou spotřebu paliva? Je potřeba často dolévat motorový olej? Vyžaduje auto častý servis související s opotřebením? To všechno poukazuje na špatný styl jízdy řidiče s firemním vozem. Nešetrné zacházení s firemními auty přiznává až 40 % zaměstnanců.

GPS lokátor pro seniory od předpisů po praxi

Pokud pečujete o své staré rodiče nebo prarodiče, GPS lokátor pro seniory zajistí jejich bezpečí a vám přinese klid. Jaké všechny možnosti máte a na co si dát při pořizování GPS lokátoru pro seniory pozor?

Zvládněte režim OUT tachograf přesně podle předpisů

Tachograf doprovází profesionální řidiče téměř na každém kroku. Existují však výjimky, kdy tachograf pracovní dobu řidiče zaznamenávat nemusí. V jakých případech ho můžete s klidem vypnout? Čtěte dál a vyhněte se nepříjemným pokutám za porušení předpisů.  

Pojištění vozidla proti krádeži a 4 tipy, jak získat slevu

Statistiky hovoří jasně – každou hodinu je ukraden jeden český automobil. Některé z nich pak v mžiku zmizí v zahraničí, jiné jsou zase rozebrány na náhradní díly. Chránit vůz před krádeží lze různými způsoby, od mechanického zabezpečení, přes alarm po GPS systém.

Získejte přehled o svých vozech s GPS a v souladu se zákonem

Za co své zaměstnance platím? Zacházejí s firemním majetkem zodpovědně? Nepoškozují dobré jméno společnosti?

5 tipů, jak zabezpečit auto proti krádeži

Přestože žijeme v relativně bezpečné zemi s nízkou kriminalitou, krádeže aut jsou na denním pořádku a představují tak pro většinu majitelů noční můru. Naštěstí se škála možností, jak zabezpečit vozidlo, výrazně rozšířila a dnes už se nemusíme spoléhat pouze na uzamykatelnou páku na volantu. Jak tedy nejlépe zabezpečit auto proti krádeži?