Ecofleet
Vyzkoušejte Přihlášení

Montáž GPS do auta – tipy a triky

alt

GPS lokátory jsou velkým pomocníkem všech motoristů, kterým zajistí zabezpečení vozidla proti krádeži. Obzvláště je pak ocení majitelé větších vozových parků, kteří díky nim mohou sledovat pohyb a polohu svých vozidel v reálném čase nebo třeba vést elektronickou knihu jízd. Jde zkrátka o cennou vychytávku, kterou doporučujeme všem motoristům, ať už vlastní jedno osobní vozidlo, nebo fleet s desítkami nákladních automobilů. Že se bojíte složité montáže? Není třeba!

Číst více

Jak vést knihu jízd a jak zajistit, aby se psala sama?

alt

Ať už vozový park vaší firmy čítá 5 nebo 100 vozů, s největší pravděpodobností se vás týká povinnost vést knihu jízd. Papírovým knihám jízd ale už pomalu odzvonilo a místo nich přišla chytřejší řešení, která vám ušetří čas i peníze. Co musí kniha jízd obsahovat a jak si ulehčit její vedení?

Číst více

Jak optimalizovat trasy ve vaší rozvozové firmě

alt

Rozvozové firmy dnes zažívají zlaté časy. Svým klientům totiž významně šetří čas, dnes tak vzácnou komoditu. Do karet jim hraje také současná situace, ve které mnoho zákazníků dává přednost objednávce jídla nebo zboží z bezpečí a pohodlí domova. Pro zvýšení efektivity rozvozů stále více firem volí softwarová řešení. Proč se jedná o skutečnou revoluci a s čím vším vám takový software pomůže?

Číst více

Ozveme se vám zpět

Zanechte nám na vás kontakt a základní informace a my se vám ozveme zpět.
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Počet vozidel:*

Úspěšně odesláno

Výborně! Vaše informace byly úspěšně odeslány. Ozveme se vám obvykle během jednoho dne.
- případně volejte na -
- nebo pište na -