Ecofleet
Eshop Vyzkoušejte Přihlášení
Výhody > Ecofleet pro poskytování údržbářských služeb

Pro údržbářské služby

Mějte přehled o poloze svých vozidel, techniků, zákazníků a o plnění vašich zakázek.

V oblasti údržbářských a opravárenských služeb se zakázky objevují často ad-hoc a především na různých lokacích, domácnostech či kancelářích. Systém pro organizaci a správu zákazníků se tak stává takřka nepostradatelný.

Aplikace Ecofleet přinášejí nejen veškeré funkce pro efektivní správu zákazníků, reportování a fakturaci, ale především funkce pro monitoring pracovníků, správu vozového parku a plánování cest. Kombinace všech těchto funkcí zaručuje zefektivnění a především zkvalitnění vašich služeb pro zákazníky.

Aplikace Ecofleet zlepšuje efektivitu služeb společností provozující či spravující vozový park a umožňuje zadávání zakázek od počítače (managerem) a kontrolu plnění zakázek. Ne vždy lze přesně stanovit dobu zásahu, ale s Ecofleetem si pracovníci mohou úkoly rozebírat sami on-line v mobilní aplikaci podle své vytíženosti a nemusí se vždy vracet na základnu.

  • Úkoly
  • Zákazníci
  • Reporty
  • Mobilní aplikace
  • Vozidla a mapy
  • Kniha jízd
  • Události
  • Jízdy
  • Připomínky
  • Rezervace

Plánujte trasu dle časových potřeb zákazníka

Ecofleet nabízí několik modulů, z nichž každý má unikátní funkce a široké využití, jako například modul Zákazníci. Díky tomuto modulu vytvoříte přehlednou databázi vašich pravidelných či příležitostných zákazníků včetně jejich lokací a kontaktních údajů. Zákazníky je dále možné pro vyšší přehlednost členit do skupin dle vámi zadaných kritérií.

Z praktického hlediska přináší největší přínos modul Ecofleet Úkoly, který umožňuje přiřazovat technikům v terénu jednotlivé zákazníky s jejich požadavky v reálném čase optimalizované podle jejich specializace, vytíženosti a polohy.
Ecofleet umožňuje upravovat požadavky konkrétních zákazníků dle zkušeností techniků a charakteru vyžadované práce. K nenadálým situacím je tak možné přivolat dle GPS nejbližšího volného zkušeného technika.
Způsobů jak modul Úkoly přizpůsobit na míru vašemu podnikání a stylu práce je díky stavebnicovému systému Ecofleet nekonečné množství.

Modul dále umožňuje nastavovat opakované připomínky, jako například pravidelnou revizní činnost.

Chcete více informací?
Zaujal vás Ecofleet a rádi byste získali podrobnější informace jak řešit monitoring ve vaší společnosti?
- nebo pište na -

Rychlá a pohodlná komunikace

Díky mobilní aplikaci Ecofleet získávají zaměstnanci v terénu úkoly v reálném čase a mohou je kontrolovat a zpracovávat na svých chytrých telefonech či tabletech. Na nová zadání či změny lze reagovat bez zbytečné prodlevy.
Aplikace poskytuje možnost ukládání účtenek za použitý materiál a jiné doklady. Přičemž je možné položky dělit na zaplacené, či nezaplacené a zákazníkovi je účtovat extra. Seznam a ceník vykonaných úkonů poskytuje snadný přehled nad odvedenou prací.
Pomocí integrované fotogalerie lze vést podrobnou fotodokumentaci kvality odvedené práce či ihned po dokončení nabídnout zákazníkovu protokol či fakturu k podpisu. Takto vytvořený dokument je k dispozici ihned a on-line ve formátu PDF.

V modulu Ecofleet Reporty lze lehce shrnout veškeré výdaje na pracovníky, jejich cesty a provedené úkony. Součástí Ecofleet je také například automatizované vyúčtování za dané časové období. V případě nutné zpětné kontroly, je snadné vyhledat jakýkoliv minulý servisní případ včetně GPS souřadnic a časových údajů z cesty.

Dojde-li k onemocnění či dovolené některého ze zaměstnanců lze rychle a přehledně přiřazovat úkoly jiným volným zaměstnancům.

Veškerá data i vozidla v bezpečí

Zásadní výhodou Ecofleet je jeho zabezpečení údajů. Kontrola přístupu k citlivým informacím o zákaznících je striktně v rámci dodržování nařízení GDPR; monitoring dalších kritických oblastí spojených s osobními údaji je na aktuálním technologickém standardu šifrování a zákonů.

Přehled o jednotlivých zaměstnancích, zákaznících či řidičích s vlastním ID umožňuje v rámci Ecofleet bezpečně a přehledně alokovat vozidla tak, aby byl váš vozový park už vždy využíván efektivně a naplno.

- nebo volejte -

Ozveme se vám zpět

Zanechte nám na vás kontakt a základní informace a my se vám ozveme zpět.
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Počet vozidel:*

Úspěšně odesláno

Výborně! Vaše informace byly úspěšně odeslány. Ozveme se vám obvykle během jednoho dne.
- případně volejte na -
- nebo pište na -