Ecofleet
Vyzkoušejte Přihlášení

Jak optimalizovat trasy ve vaší rozvozové firmě

alt

Rozvozové firmy dnes zažívají zlaté časy. Svým klientům totiž významně šetří čas, dnes tak vzácnou komoditu. Do karet jim hraje také současná situace, ve které mnoho zákazníků dává přednost objednávce jídla nebo zboží z bezpečí a pohodlí domova. Pro zvýšení efektivity rozvozů stále více firem volí softwarová řešení. Proč se jedná o skutečnou revoluci a s čím vším vám takový software pomůže?


I vaše rozvozová firma potřebuje software na optimalizaci tras

Dispečer to nemá jednoduché. Jeho každodenní práce spočívá v tom, že z velké a mnohdy různorodé množiny objednávek na daný den musí vytvořit optimální distribuční plán jak z hlediska času, tak najetých kilometrů. Navíc musí kalkulovat s omezeními, jako jsou přestávky řidičů nebo doručení v přesně stanovený čas. Čím více objednávek, tím horší bude výsledek manuálního plánování. Člověk zkrátka není stroj. Proto nechte plánování a optimalizaci tras na chytrém softwaru a uvidíte, že to přinese mnoho benefitů vám i vašim zákazníkům.


Optimalizace tras potěší vás i vaše zákazníky

Nejvíce vás asi potěší, že díky softwarové optimalizaci tras snížíte počet ujetých kilometrů, a tím i náklady na palivo. Ruku v ruce jdou samozřejmě i nižší emise výfukových plynů, a tedy vyšší společenská odpovědnost vaší firmy. Díky softwarové optimalizaci tras bude kapacita vašich vozidel lépe využita. Už žádné jízdy nazdařbůh, při kterých se vaše firemní vozidla akorát zbytečně opotřebovávají. A co je nejdůležitější, celkově se zvýší kvalita vašich služeb, čímž si zajistíte spokojenost a loajalitu svých zákazníků.


S čím vám ještě software na optimalizaci tras pomůže

Softwary na optimalizaci tras dnes bývají víceúčelové a kromě vytvoření ideálního plánu pro váš rozvoz vám pomůžou se spoustou dalších věcí. Monitorují například styl jízdy řidiče, o kterém vás pak informují. Díky tomu odhalíte agresivní řidiče, kteří špatně zacházejí s firemními auty a ještě poškozují dobré jméno firmy. Motivace řidičů k hospodárnému a bezpečnému řízení vám opět ušetří náklady za palivo. Softwary na optimalizaci tras za vás také budou vést elektronickou knihu jízd a hlídat bezpečnostní přestávky řidičů. Jsou to zkrátka revoluční nástroje všech rozvozových firem.


Když optimalizace tras, tak od Ecofleet

Pokud se rozhodnete investovat ve své firmě do optimalizace tras, software Ecofleet je tu pro vás. Ecofleet nabízí kompletní řešení pro správu vašich firemních vozidel a je určen pro široké spektrum uživatelů, od menších rozvozových a zásilkových firem až po větší dopravní společnosti. Díky umělé inteligenci optimalizuje trasy, čímž šetří váš čas i peníze. Umožňuje přesné sledování vozidel v reálném čase, stejně jako kontrolu stylu jízdy řidiče a automatické psaní knihy jízd. Zkrátka maximální efektivita a pořádek pro vaši firmu.

 

Ozveme se vám zpět

Zanechte nám na vás kontakt a základní informace a my se vám ozveme zpět.
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Počet vozidel:*

Úspěšně odesláno

Výborně! Vaše informace byly úspěšně odeslány. Ozveme se vám obvykle během jednoho dne.
- případně volejte na -
- nebo pište na -